پایه

جدول بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

وقتی درباره بهترین مارک همزن برقی کاسه دار، یا هر کالای دیگری حرف میزنیم، باید آن را در قالب بازار ایران بگذاریم. چرا که به دلیل تحریم هایی که علیه ایران اعمال شده، واردات بسیاری از کالاها بسیار سخت و پر هزینه شده. از طرفی دیگر، توان خرید مردم هم پایین تر آمده و این باعث میشود که اگر هم جنس اورجینال خارجی ای در بازار باشد، مردم توان خرید آن را نداشته باشند.

البته بهتر است به این نکته توجه کنیم که باید خیلی محتاط باشیم وقتی راجع به کالای اورجینال خارجی صحبت میکنیم. چون در اکثر مواقع (حتی وقتی راجع به جنس استوک صحبت میکنیم)، چیزی که به نام جنس خارجی اورجینال به شما غالب میکنند، در بهترین حالت در چین تولید شده، و در بدترین حالت در یکی از کارگاه های شهرهای کوچک ایران که برند های مطرح دنیا را تولید میکنند و با برچسب اصل بودن به مردم میفروشند.

ما در این مقاله سعی داریم با در نظر گرفتن مواردی که گفته شد، بهترین برند همزن برقی کاسه دار در بازار ایران را معرفی کنیم. 

پس با ما همراه باشید.

چهار نکته مهم در انتخاب بهرین همزن برقی کاسه دار

در انتخاب بهترین برند همزن برقی کاسه دار، به چند نکته باید توجه کرد. 

1. قیمت همزن برقی کاسه دار

اولین نکته قیمت همزن برقی کاسه دار است. قیمت یکی از مهمترین فاکتور هایی است که باید به آن توجه کرد. و این یعنی چه؟ یعنی اینکه این مهم است که قیمتی که به یک همزن برقی کاسه دار پرداخت میکنید، ارزش آن را داشته باشد. مثلا این غیر منصفانه است که شما قیمت همزن تولید شده در آلمان را بپردازید و جنس چینی درجه چندم تحویل بگیرید.

به علاوه، همانطور که گفته شد، به دلیل تحریم هایی که علیه ایران ایجاد شده، باید حتما این را در نظر بگیرید که احتمال اینکه جنسی که تحویلتان میدهند در آلمان یا ژاپن یا آمریکا تولید شده باشد بسیار کم است، و بهتر است به چینی بودن اجناس شک کنید.

پس قیمت همزن برقی کاسه دار فاکتور بسیار مهمی است که باید در نظر گرفته شود.

2. فراوانی در بازار ایران

شاید شما در حالی که یکی از کانال های آشپزی تلویزیون را مشاهده میکنید، همزن برقی کاسه داری را ببینید و با خودتان فکر کنید که این دقیقا همان چیزی است که میخواهم. در این شرایط واقع گرایی را باید جایگزین ایده آل گرایی کنید و به جنس ایرانی یا چینی که هویت آن مشخص است را به جای همزن کاسه دار مثلا ایتالیایی تقلبی بسنده کنید. 

چرا که اولا احتمال پیدا کردن چیزی که به دنبالش هستید آن قدر ها که فکر میکنید نیست، ثانیا اگر هم پیدا کردید، نمیتوانید مطمئن شوید که چیزی که انتخاب کردید واقعا واقعی است یا فیک!

3. متریال یا مواد استفاده شده در ساخت همزن برقی کاسه دار

آیا تابحال شده است که یک کالای برقی را در دست بگیرید و حس کنید که اسباب بازی در دست گرفته اید از بس که کیفیت افتضاحی (ادبیاتم را ببخشید) دارد؟ با توجه به وضع بازار ایران، احتمال اینکه این اتفاق برای شما افتاده باشد بسیار زیاد است. 

وقتی راجع به اهمیت قیمت در بالا صحبت کردم، دقیقا منظورم همین است. شما وقتی قیمت نسبتا کمی (نسبت به قیمت کالاها در بازار ایران) به یک کالا میدهید، خب طبیعی است که به کیفیت آن هم باید شک کنید. به هر حال کارخانه ای که آن را تولید کرده، سعی بر این داشته که کالای بسیار به صرفه تولید کند، که به ناچار (شما بخوانید با طمع) از کیفیت کالای خود کاسته است. 

مثلا، همزن برقی کاسه داری که کاسه آن از جنس پلاستیک است لزوما بد نیست، اما جنس پلاستیک استفاده شده اینجا مطرح است که آیا جنس قابل قبولی دارد یا خیر؟ 

4.توجه به تجربه کاربری موقع خرید اینترنتی یا حضوری

وقتی در حال گشتن به دنبال بهترین همزن کاسه دار برقی هستید، صرف نظر از اینکه میخواهید اینترنتی خرید کنید یا حضوری، به تجربه کسانی که از آن همزن برقی استفاده کرده اند توجه کنید. 

خوشبختانه یا بدبختانه اینترنت بستری را فراهم کرده، که هر کسی، هرآنچه در ذهنش میگذرد یا تجربه میکند  را در فضای مجای (منظورم لزوما شبکه های اجتماعی نیست) بیان کند. 

در رابطه با موضوع این مقاله هم، مهمترین کاری که باید قبل از خرید انجام دهید، خواندن تجربه کاربران در فروشگاه های اینترنتی بزرگ یا وبسایت های مختلف، یا حتی کامنت های موجود زیر پست های مرتبط در فضای مجازی است. 

معرفی بهترین مارک های همزن برقی کاسه دار در بازار ایران

با توجه به نکاتی که راجع به انتخاب بهترین مارک همزن برقی کاسه دار گفته شد، بیایید با هم نگاهی به بهترین مارک های همزن برقی از دید مردم بیانداریم. 

برای انتخاب این همزن ها ما سراغ وبسایت دیجی کالا رفتیم و پرطرفدارترین همزن هارا بررسی کردیم. همچنین تجربه کاربران از آن همزن هارا هم بررسی کردیم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. 

شایان ذکر است که محصولاتی که معرفی میکنیم براساس ترتیب خاصی نیست و صرفا از پرطرفدارترین محصولات شروع کردیم.

1. همزن برقی کاسه دار گوسونیک

براساس آنچه مشاهده کردیم، همزن های گوسونیک طرفداران زیادی در بازار ایران دارند. به نظر میرسد یک دلیل آن هم قیمت به صرفه آن باشد. همزن های گوسونیک از تنوع خوبی برخوردارند. ارزانترین قیمت این محصول از 1.400.000 شروع میشود و گرانترین آن حدودا 7.000.000 است. 

حالا بیایید پرطرفدارترین محصول این برند یعنی همزن گوسونیک مدل GSM-905 را مورد بررسی قرار دهیم تا ببینیم چرا این محصول این همه پرطرفدار است و کسانی که این محصول را خریده اند درباره اش چه میگویند.

بررسی همزن گوسونیک مدل GSM-905 

قیمت: حدودا 3.700.000

توان: 1000 وات

ظرفیت: 5 لیتر

حالت ها: 6 سرعته

کشور سازنده: ترکیه یا چین 

امتیاز کاربران: 4 از 5 از مجموع 121 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

2. همزن برقی کاسه دار هنریچ 

دومین مارک پرطرفدار همزن برقی کاسه دار در دیجی کالا، مارک هنریچ است. این برند که تحت لیسانس آلمان است، محصولات آن ساخت چین می باشد. از دلایل پرطرفدار بودن این برند میتوان به قیمت مناسب و استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت آن میباشد. 

قیمت همزن های برقی کاسه دار هنریچ از حدودا 7.000.000 شروع میشود و تا حدودا 13.000.000 ادامه پیدا میکند.

در ادامه نگاهی می اندازیم به پرطرفدارترین محصول آن در دی جی کالا یعنی همزن هنریچ مدل hkm 8120.

بررسی همزن هنریچ مدل hkm 8120

قیمت: حدودا 7.000.000

توان: 1300 وات

ظرفیت: 12 لیتر

حالت ها: 10 سرعته

کشور سازنده: چین 

امتیاز کاربران: 4.2 از 5 از مجموع 10 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار
بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

به صورت کلی با بررسی نظر کاربران در دیجی کالا، بیشتر کسانی که محصول را خرید بودند از آن راضی بودند، کسانی هم که راضی نبودند، درواقع از فروشنده کالا ناراضی بودند و نه خود کالا.

3. همزن برقی کاسه دار المپیا

در حالی که به دنبال محبوب ترین همزن های کاسه دار در بازار ایران در دی جی کالا میگشتیم با چیز بسیار جالب و غم انگیزی مواجه شدیم. جالب برای اینکه همزنی با این کیفیت در بازار فروش میرود و غم انگیر ازین جهت که توان مردم عزیزمان به حدی پایین آمده که مجبور به خرید چنین چیزی میشوند. 

قیمت همزن های برقی المپیا از 490.000 تومان شروع میشود و تا 1.700.000 تومان ادامه میابد.

همزنی که به شما معرفی میکنیم، قیمتی حدودا 490.000 تومان دارد. هنگامی که در حال خرید چنین محصولی با این قیمت هستید، طبیعتا انتظاری که از آن باید داشته باشید باید در حد قیمتش باشد. پس بیایید باهم همزن کاسه دار المپیا را بررسی کنیم و ببینیم کسانی که این محصول را خریده اند درباره آن چه میگویند. 

بررسی همزن المپیا مدل OE-313

قیمت: حدودا 490.000 تومان

توان: 200 وات

ظرفیت: 1.5 لیتر

حالت ها: 7 سرعته

کشور سازنده: ایران

امتیاز کاربران: 3.7 از 5 از مجموع 23 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار
بهترین مارک همزن برقی کاسه دار
بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

با خواندن نظر کاربران دیگر حرفی برای گفتن از طرف ما نمی ماند. پس بریم سراغ مارک محبوب بعدی.

4. همزن برقی تک الکتریک

چهارمین برند پر بازدید همزن برقی در بازار ایران، برند تک الکتریک است. این برند که ساخت ایران هم هست، کالاهای به صرفه ای تولید میکند که در سطح قیمتشان از کیفیت بدی برخوردار نیست. 

محدوده قیمت همزن های تک الکتریک از 1 تا 2 میلیون میباشد.

در ادامه نگاهی می اندازیم به پر بازدید ترین همزن برقی از این محصول یعنی همزن برقی تک الکتریک مدل BM1108-30WS.

 بررسی همزن برقی تک الکتریک مدل BM1108-30WS

قیمت: حدودا 1.800.000 تومان

توان: 300 وات

ظرفیت: 3.4 لیتر

حالت ها: 5 سرعته

کشور سازنده: ایران

امتیاز کاربران: 4.1 از 5 از مجموع 169 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار
بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

5. همزن برقی کاسه دار تکنو

مارک ایرانی تکنو از جمله مارک هایی است که در بازار ایران از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و سیاست های این شرکت هم همیشه ارائه کالاهایی بوده که مقرون به صرفه برای خریدار ایرانی باشد. مقرون به صرفه به این معنی که هزینه ای که برای کالا میکنید متناسب با کیفیت کالایی است که خریداری میکنید.

قیمت همزن های تکنو از حدود 2.5 میلیون تومان شورع میشود و تا 6 میلیون تومان ادامه پیدا میکند. 

در ادامه نگاهی می اندازیم به محبوب ترین همزن این برند. 

بررسی همزن تکنو مدل Te-707

قیمت: حدودا 56.000.000 تومان

توان: 100 وات

ظرفیت: 5 لیتر

حالت ها: 6 سرعته

کشور سازنده: ایران

امتیاز کاربران: 4.4 از 5 از مجموع 16 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار
بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

6. همزن برقی کاسه دار کیچن اید

برند کیچن اید بین شیرینی پز های حرفه ای و کسانی که کارگاه یا کافه دارند بسیار پر طرفدار است. یک دلیل پر طرفدار بودن آن در کنار کیفیت خوب و ظاهر بسیار جذاب آن ها این است که همزن های کیچن اید با نام ساخت آمریکا به فروش میرسند که کاملا نادرست است! 

این همزن ها قیمت یک کالای ساخت آمریکا را دارند در حالی که همگی (تاکید میکنم همگی) در چین تولید میشوند. برای اثبات ادعایمان سراغ ویکی پدیای کیچن اید رفتیم و وارد یکی از منابع مقاله شدیم. و حدث میزنید با چه چیزی روبرو شدیم؟

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

اینکه کالایی در چین تولید شود لزوما بد نیست، چون چین هم مثل هر جای دیگری در جهان کالاهای درجه یک دارد تا درجه چندم. شاید بتوان گفت که همزن کیچن اید از جمله همزن های درجه یک ساخت چین میباشد. موضوع جایی غیر اخلاقی میشود که درباره ساخت چین بودن آن چیزی گفته نشود و شما را مجبور به پرداخت پول کالای ساخت آمریکا کنند. 

محدوده قیمت همزن های کیچن اید از 27.000.000 تومان شروع میشود و تا 85.000.000 ادامه پیدا میکند. 

بیایید باهم نگاهی بی اندازیم به پر بازدید ترین همزن برقی کاسه دار این برند.

بررسی همزن کیچن اید مدل 5KSM175PSE

قیمت: حدودا 50.000.000 تومان

توان: 300 وات

ظرفیت: 4.8 لیتر

حالت ها: 6 سرعته

کشور سازنده: چین 

امتیاز کاربران: 4.3 از 5 از مجموع 11 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

چقدر خوب که میتوانیم رضایت کاربر ها را ببینیم، فقط حیف که نمیدانند کالایی که پول کلانی به آن داده اند در واقعا ساخت آمریکا نیست.

7. همزن برقی کاسه دار میگل

برند میگل یک برند ایرانی است که همزن های برقی پایین رده و متوسط تولید میکند. میگل در واقع یکی از شرکت های  هولدینگ بازرگانی سنجه کیش میباشد. شرکت بازرگانی سنجه کیش همان شرکتی است که نمایندگی برندهایی مثل دلونگی و فلر را دارد. 

قیمت همزن های های کاسه دار برقی میگل از 1.700.000 شروع میشود و تا 4.900.000 تومان ادامه پیدا میکند.

در ادامه نگاهی می اندازیم به یکی از پر بازدید ترین همزن های این برند و آن را از جنبه های مختلف بررسی میکنیم.

بررسی همزن برقی میگل مدل GKM 600

قیمت: حدودا 4.300.000 تومان

توان: 600 وات

ظرفیت: 4 لیتر

حالت ها: 12 سرعته

کشور سازنده: ایران

امتیاز کاربران: 4 از 5 از مجموع 31 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

8. همزن برقی کاسه دار کنوود

همزن های برقی کاسه دار کنوود، دارای تنوع خوبی هستند و در محدوده قیمت های متفاوتی دیده میشوند. کالاهای کنوود از جمله کالا هایی است که از قدیم الایام در بازار ایران رواج داشته و بین مردم از محبوبیت خوبی برخوردار است. 

برای بررسی محل ساخت کالاهای کنوود سراغ وبسایتشان رفتیم و در قسمت سوالات متداول به وضوح به این سوال که کنوود ساخت کجاست جواب داده شده.

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

همزن های کنوود و در کل همه کالاهای کنوودی که در بازار ایران میبینید، همگی در چین تولید شده اند و کیفیت متنوعی دارند. 

محدوده قیمت همزن های کنوود از حدود 2 میلیون شروع میشود و تا 17.000.000 تومان  ادامه پیدا میکند. 

در ادامه نگاهی می اندازیم به یکی از پر بازدید ترین همزن های این برند.

بررسی همزن کنوود مدل HM430

قیمت: حدودا 2.100.000 تومان

توان: 250 وات

ظرفیت: –

حالت ها: 6 سرعته

کشور سازنده: چین 

امتیاز کاربران: 4 از 5 از مجموع 114 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

9. همزن برقی کاسه دار فلر

محصولات برند معروف و محبوب فلر آلمان هم مانند همه کالاهای خارجی دیگری که در بازار ایران وجود دارند در چین تولید شده. 

همزن های فلر هم از کیفیت نسبتا خوبی برخوردارند. محدوده قیمت همزن برقی کاسه دار فلر هم از حدود 8 میلیون تومان شروع میشود و تا 13 یا 14 میلیون ادامه دارد.

در ادامه به بررسی یکی از پر بازدیدترین همزن های کاسه دار فلر در دیجی کالا میپردازیم.

بررسی همزن فلر مدل KM800

قیمت: حدودا 13.500.000 تومان

توان: 800 وات

ظرفیت: 4.5 لیتر

حالت ها: 8 سرعته

کشور سازنده: چین 

امتیاز کاربران: 3.8 از 5 از مجموع 155 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

10. همزن برقی کاسه دار ویداس

ویداس یک برند نسبتا جدید ایرانی است که مشاهده شده که همزن های کاسه دار متوسطی تولید میکند. از آنجایی که محصولات این برند در ایران تولید شده، از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار هستند. 

در ادامه به بررسی همزن برقی کاسه دار ویداس میپردازیم.

بررسی همزن ویداس مدل VIR_3885

قیمت: حدودا 2.000.000 تومان

توان: 350 وات

ظرفیت: 4 لیتر

حالت ها: –

کشور سازنده: ایران

امتیاز کاربران: 3.6 از 5 از مجموع 8 امتیاز

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

جمع بندی+ جدول بهترین مارک همزن برقی کاسه دار

برندقیمتتوانظرفیتحالت هاکشور سازندهامتیاز کاربران
گوسونیکاز 1.400.000 تا 7.000.000350 تا 1000 وات3.5 تا 5 لیتر5 تا 6 سرعتهترکیه یا چین4 از 5
هنریچاز 7.000.000 تا 13.000.000350 تا 1300 وات4.5 تا 6.5 لیتر5 تا 10 سرعتهچین4.2 از 5
المپیااز 490.000 تا 1.700.000200 تا 350 وات1.5 تا 4 لیتر4 تا 7 سرعتهایران3.7 از 5
تک الکتریکاز 1 تا 2 میلیون300 تا 400 وات3 تا 4 لیتر5 تا 6 سرعتهایران4.1 از 5
تکنواز 2.5 تا 6 میلیون350 تا 1000 وات3.5 تا 5 لیتر5 تا 6 سرعتهایران4.4 از 5
کیچن ایداز 27.000.000 تا 85.000.000325 وات4.83 لیتر10 سرعتهچین4.3 از 5
میگلاز 1.700.000 تا 4.900.000350 تا 600 وات3.5 تا 4 لیتر5 تا 12 سرعتهایران4 از 5
کنووداز 2 میلیون تا 17.000.000350 تا 1400 وات2.5 تا 5 لیتر4 تا 10 سرعتهچین4 از 5
فلراز 8 تا 14 میلیون350 تا 800 وات3.5 تا 4.5 لیتر5 تا 8 سرعتهچین3.8 از 5
ویداساز 2.000.000 تا 3.500.000350 تا 400 وات3.5 تا 4 لیتر5 تا 6 سرعتهایران3.6 از 5

انتخاب بهترین همزن برقی کاسه‌دار به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این مقاله سعی کردیم با بررسی تعدادی از برندها و مدل‌های محبوب، راهنمای کاملی برای انتخاب بهترین همزن برقی کاسه‌دار در اختیار شما قرار دهیم.

نکاتی که باید به خاطر داشته باشید:

  • قبل از خرید همزن برقی کاسه‌دار، به نیازهای خود و بودجه‌ای که در نظر دارید فکر کنید.
  • نظرات کاربران را در مورد مدل‌های مختلف همزن برقی کاسه‌دار مطالعه کنید.
  • از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *